Här hittar du schysst käk

 

Fundering?

Har du frågor kring våra produkter?
Välkommen att höra av dig till hello@schysstkak.se

Amir Kheirmand – VD
amir@schysstkak.se

Alex Kheirmand – Marknad & Samarbeten
alex@schysstkak.se
0735-079189

Emelie Lovén – Drift
emelie@schysstkak.se


Fredrik Hellgren – Försäljningschef / Stockholm
fredrik@schysstkak.se
0733-211225


Sam Nilsson – Area Account Manager / Mellansverige
sam.nilsson@schysstkak.se
0700-924481


Anton Laursen – Area Account Manager / Västra Götaland
anton.laursen@schysstkak.se
0700-924480


Daniel Jerre – Area Account Manager / Syd
daniel.jerre@schysstkak.se
0700-924479

 

Press

För pressinformation, bilder och produktprover vänligen maila hello@schysstkak.se